Фото на Холсті

Холст  це прикраса кімнати або офісу, чудовий подарунок з яким ви точно не прогадаєте. Фото на полотні схоже на картину і буде гарно виглядати в будь-якому інтер’єрі, а головне, що улюблені знімки ніколи не вийдуть з моди. На сайті є можливість замовити фото на холсті в різних розмірах та варіантах. Як створюється інтер’єрний друк на полотні? Фотознімок друкують на спеціальному полотні з бавовняних ниток і натягують на дерев’яний підрамник. Є можливість зробити холст зі звичайною натяжкою та з галерейною.

Як замовити фото на холсті?

Відправити на пошту

photo.perova@gmail.com

Відправити на Telegram

(095) 578 14 52

Відправити на Viber

(095) 578 14 52

Прийти в фотосалон

м. Київ, бульвар Перова 36, ТРЦ Квадрат, 2 поверх

Стандартна натяжка

Стандартна натяжка, передбачає кріплення полотна до зовнішніх бічних сторін підрамника. Цей спосіб є найпростішим і економічним. У зв'язку з тим, що скоби на торцях підрамника видно, передбачається подальше обрамлення картини в багетну рамку, яку ви можете замовити в нашому магазині.

Галерейна натяжка

Галерейне оформлення має на увазі загортання полотна до тильної сторони підрамника. Скоби для кріплення знаходяться на зворотному боці, через це їх не видно. Натягнутий на каркас холст вже готовий. Зображення переходить на торець підрамника, загальний вигляд картини стає об'ємним і закінченим.

Ціна на Холст

Ціна на холст, розраховується від потреб замовника. Комусь потрібно просто роздрукувати полотно, а хтось хоче одягнути багетну рамку на своє фото. Також холст можна зробити з галерейною натяжко. В прасі просто потрібно скласти ті позиції які вас цікавлять по форматно. І ви отримаєте бажаний результат без зайвих витрат.

Вид Холста

Холст натуральний, матовий, з явно виділеної структурою. Щільність 340 гм.